🇯🇵 #NädalavahetuseStaar 2024 – 𝐉𝐚𝐚𝐩𝐚𝐧𝐢 𝐆𝐫𝐚𝐧𝐝 𝐏𝐫𝐢𝐱

コーナー1ファンの皆様、こんにちは。ehk tere Corner 1 fännid! 😃

Pärast üsna igavaid avaetappe Bahreinis ja Saudi Araabias on hooaeg hakanud vaikselt särtsu sisse saama. Kui Austraalia pakkus meile üllatustulemuse, aga üsna rahuliku kulgemise, siis Suzuka küll üllatustulemust ei pakkunud, aga samas pakkus meile lihtsalt sellise heas mõttes harju… tähendab Suzuka keskmise võidusõidu. Oli pinget, eristrateegiaid, kavalusi, huvitavaid möödumisi ja lihtsalt silmailu näha F1 autosid seda kaunist rada navigeerimas. Kiitus Ferrudele ja Nandole kindlasti ning kummardus Yukile! Helmut ei ole Yuki fänn, aga meie juba oleme ja ega siin midagi:

🤔𝐊𝐞𝐬 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐓𝐞𝐢𝐞 𝐒𝐭𝐚𝐚𝐫𝐢𝐝 & 𝐊𝐥𝐨𝐮𝐧𝐢𝐝 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞 𝐬𝐤𝐨𝐨𝐫𝐢 𝐚𝐧𝐧𝐚𝐤𝐬𝐢𝐭𝐞𝐞 𝐞𝐭𝐚𝐩𝐢𝐥𝐞 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥𝐞? Andke oma hääled nii nagu oma kolm süda, meel või mõlemad kutsuvad. Valesid vastuseid pole ja andke meile oma mõttekäikudest teada ka all kommentaariumis.cÄrge unustage ka etapile endale skoor panna.

𝐑𝐞𝐞𝐠𝐥𝐢𝐝:

Igaühel on maksimum 3 𝒉𝒂̈𝒂̈𝒍𝒕, mille ta saab anda kolmele piloodile.

Punktisüsteem nagu F1-hes kuni 2009 aastani:

𝐸𝑠𝑖𝑘𝑜ℎ𝑡 10 𝑝, 𝑡𝑒𝑖𝑛𝑒 8 𝑝, 𝑘𝑜𝑙𝑚𝑎𝑠 6 𝑝 , 𝑛𝑒𝑙𝑗𝑎𝑠 5 𝑝, 𝑣𝑖𝑖𝑒𝑠 4 𝑝, 𝑘𝑢𝑢𝑒𝑠 3 𝑝., seitsmes 2p, ja kaheksas 1p.

Kui hääli võrdselt, saavad kõik selle häältearvu omanikud ka vastava koha punktid. Kui häälisaanuid on vähem kui punktikohti, jagatakse laiali nii palju punkte kui saab. Et ükski hääl kaduma ei läheks, tähendab kas või ühe hääle saamine 0.5 punkti garanteeritult.

Jaa, kui nüüd seda iga etapp korrata, saamegi panna aasta lõpuks kokku üldjärjestuse, et kuulutada välja järjekordne Corner 1 #HooajaStaar .

Järka etapp juba kahe nädala pärast kui F1 naaseb Shanghaile! Stay tuned!💙