🇧🇭#NädalavahetuseStaar 2024 – 𝐁𝐚𝐡𝐫𝐞𝐢𝐧𝐢 𝐆𝐫𝐚𝐧𝐝 𝐏𝐫𝐢𝐱

F1 on tagasi ja no mis me oskame öelda… Kõik töötab täpselt nii nagu oodata oli. 😃 Vabatreeningud ja isegi kvali andsid lootust, et isegi kui status quo on enam-vähem täpselt seal, kus oodata, on vahed märkimisväärselt kokku tõmmanud. Ei olnud, aga mis üsna igava hooaja avaakkordi varju võis jääda oli see, et baseline ülejäänud hooajaks on hea. Kõik tiimid olid lõpuks kompetentsed ja siit on kuhu ehitada kõigi jaoks.

Ühtlasi, suured tänud Carlos Sainzile, et natukenegi chillit sõitu lisasid ja muidugi aplaus fist pump ja kummardus Paul Aron. What a way to kick things off!

🤔Aga ega siis midagi. Kes olid teie jaoks selle staarid & klounid ning millise skoori annaksite te etapile?😊

Andke oma hääled nii nagu oma kolm süda, meel või mõlemad kutsuvad. Valesid vastuseid pole ja andke meile oma mõttekäikudest teada ka all kommentaariumis. 🙂

📌Ärge unustage ka etapile endale skoor panna.

‼️𝐑𝐞𝐞𝐠𝐥𝐢𝐝:

Igaühel on maksimum 3 𝒉𝒂̈𝒂̈𝒍𝒕, mille ta saab anda kolmele piloodile.

❗️Punktisüsteem nagu F1-hes kuni 2009 aastani:

𝐸𝑠𝑖𝑘𝑜ℎ𝑡 10 𝑝, 𝑡𝑒𝑖𝑛𝑒 8 𝑝, 𝑘𝑜𝑙𝑚𝑎𝑠 6 𝑝 , 𝑛𝑒𝑙𝑗𝑎𝑠 5 𝑝, 𝑣𝑖𝑖𝑒𝑠 4 𝑝, 𝑘𝑢𝑢𝑒𝑠 3 𝑝., seitsmes 2p, ja kaheksas 1p.

Kui hääli võrdselt, saavad kõik selle häältearvu omanikud ka vastava koha punktid. Kui häälisaanuid on vähem kui punktikohti, jagatakse laiali nii palju punkte kui saab. Et ükski hääl kaduma ei läheks, tähendab kas või ühe hääle saamine 0.5 punkti garanteeritult.

Jaa, kui nüüd seda iga etapp korrata, saamegi panna aasta lõpuks kokku üldjärjestuse, et kuulutada välja järjekordne Corner 1 #HooajaStaar .

Järka etapp juba vähem kui nädala pärast Jeddahs! Stay tuned!☺