🇸🇦#NädalavahetuseStaar 2024 – Saudi Araabia 𝐆𝐫𝐚𝐧𝐝 𝐏𝐫𝐢𝐱

Heei! 🙂 Kuigi 2024 F1 hooaeg pole meile veel andnud ühte korralikku trillerit rajal, näivad üllatused ja emotsioonid varitsevat iga nurga taga. Ja no mis me siin ikka: Ollie mida sõitu. See oli üks kaunemaid debüüte üle mõne aja. 18 aastaselt külmalt Ferrariga F1 debüüt teha kõlab nagu… palju. Aga Oliver lihtsalt ehitas asja rahulikult üles ja ehk kõige suurem märk tema levelist on see, kui rahulikult ta pärast oma esimesi F1 punkte oma debüüdil rääkis. Seda enam, et see oli tulnud pärast täringut visanud Lando ja Lewise seljataga hoidmist. Ja tegleikult oli sõidus pinget õhus üksjagu. Tagumine rivi oli terve sõidus väga närvilises rongis, Charles kehtestas ennast ja Ferrarit kui best of the rest RB taga, RB poisid on veatud isegi siis kui tiim seest lekib ja Nando tõi Astonile vähemalt natuke lohutust pärast 0 race pace Bahreinis. Hea meel, et Carlos on kiiresti operatsioonist taastumas, et Paul Aron teeb meid jäktuvalt uhkeks ja et Doriane Pin jätkab talendi näitamist.

🤔Aga aitab patramisest: Kes olid teie jaoks selle staarid & klounid ning millise skoori annaksite te etapile?

Andke oma hääled nii nagu oma kolm süda, meel või mõlemad kutsuvad. Valesid vastuseid pole ja andke meile oma mõttekäikudest teada ka all kommentaariumis.

Ärge unustage ka etapile endale skoor panna.

❗️𝐑𝐞𝐞𝐠𝐥𝐢𝐝:

Igaühel on maksimum 3 𝒉𝒂̈𝒂̈𝒍𝒕, mille ta saab anda kolmele piloodile.

Punktisüsteem nagu F1-hes kuni 2009 aastani:

𝐸𝑠𝑖𝑘𝑜ℎ𝑡 10 𝑝, 𝑡𝑒𝑖𝑛𝑒 8 𝑝, 𝑘𝑜𝑙𝑚𝑎𝑠 6 𝑝 , 𝑛𝑒𝑙𝑗𝑎𝑠 5 𝑝, 𝑣𝑖𝑖𝑒𝑠 4 𝑝, 𝑘𝑢𝑢𝑒𝑠 3 𝑝., seitsmes 2p, ja kaheksas 1p.

Kui hääli võrdselt, saavad kõik selle häältearvu omanikud ka vastava koha punktid. Kui häälisaanuid on vähem kui punktikohti, jagatakse laiali nii palju punkte kui saab. Et ükski hääl kaduma ei läheks, tähendab kas või ühe hääle saamine 0.5 punkti garanteeritult.

Jaa, kui nüüd seda iga etapp korrata, saamegi panna aasta lõpuks kokku üldjärjestuse, et kuulutada välja järjekordne Corner 1 #HooajaStaar .

Järka etapp juba kahe nädala pärast vanas heas Melbournes! Stay tuned!💙